Author Topic: Parerea mea despre forum  (Read 3022 times)

Antiloop

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
Parerea mea despre forum
« on: February 08 2009, 22:11:57 »
Nu sunt eu foarte pasionat de scris pe forum, dar imi place cum este organizat forumul vostru. Ajung des prin Brasov cu serviciul si chiar ma ajuta ceva sfaturi de la localnici  ca eu mai greu prind pulsul venind asa o data de doua ori pe luna.
Felicitari si la mai mare.

c@ml

• Administrator
  • Jr. Member
    • View Profile
    • Forum Brasov
Re: Parerea mea despre forum
« Reply #1 on: February 11 2009, 13:40:06 »
Mulţumim pentru aprecieri şi te mai aşteptăm!

marceloo

• Jr. Member
  • **
  • Mi-am luat 4x4▲
    • View Profile
« Reply #2 on: February 13 2009, 11:59:28 »
Mie cea mai misto chestie mi se pare ca poti sa vezi cu un singur click de pe prima pagina toate raspunsurile primite! Pe celelalte forumuri pe unde mai scriu tre sa intru in profil sau sa caut dupa nick0ul meu deci o gramada de cllickuri.
Mai imi place ca nu v-ati intins pe saptezeci de mii de categorii si ca structura e buna, cuprinde cam tot ce ma intereseaza pe mine; si emoticoanele astea noi sunt misto, dar organizati-le un pic ca ma ia ameteala cand intru la "more"...  :pleasantry:

CataLinuX

• Brasovean
  • Jr. Member
  • **
  • Fan Brasov
    • View Profile
« Reply #3 on: March 11 2009, 21:03:53 »
Asta e chiar primul meu mesaj aici si vreau sa va felicit pentru initiativa. Sa speram ca se vor dezmorti si alti brasoveni pentru ca-i chiar bine venit si un forum al brasovenilor. Bravo si la mai multi utilizatori.

crys_uk

• Newbie
  • *
    • View Profile
Propuneri!
« Reply #4 on: July 02 2011, 11:58:40 »
Buna ziua!Vreau sa incep prin a spune ca nu am fost adeptul forum-urilor vreodata,dar descoperind-ul pe acesta chiar mi-a placut!Este un forum bine structurat si organizat doar ca parerea mea este ca ii mai lipseste ceva si anume un chat al forum-ului care consider ca ar da acestui forum o mai mai accesibilitate si o mai buna comunicare intre membrii lui!Este doar parerea mea,daca poate fii luata in considerare sau nu ramane la alegerea domnilor administratori!Mai este cineva de care este de aceiasi parare cu mine?

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18